Katalog stron internetowych, rejestracja serwisów www


  Skorowidz tematów


Wpisów: 7220, Kategorii: 38
Dziś dodano: 0
Oczekuje na akceptację: 0Ranking stron internetowych, najlepsze strony www
RSS
 
forum o zarabianiu

« Strona Główna
Szukano: dezynsekcja,

Kategoria :
Handel i usługi, Biznes i ekonomia,

Wpisów: :
Silesia Pest Silesia Pest

Informacje o firmie Silesia Pest Naszą specjalnością jest pełny zakres usług "DDD" tj. dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja. Wykonujemy zarówno doraźne zabiegi deratyzacji, dezynsekcji mające na celu oczyszczenie obiektu z gryzoni i insektów jak i również opracowujemy i wdrażamy Kompleksowy Program Zwalczania Szkodników zgodnie z wymogami jak są stosowane w zakładach produkcyjnych i przetwarzających żywność HACCP. Specjalizujemy się także w fumigacji (gazowanie) obiektów takich jak kościoły, obiekty sakralne, obiekty rolnicze (młyny, silosy), palety i euro palety drewniane or

www: http://www.silesia-pest.pl/

:: Silesia Pest | link nie działa/spam?

P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP, P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP,

P.U.H.KAJA,zajmująca się Dezynsekcja,Deratyzacja,Dezynfekcja,Zwalczanie i monitoring szkodników Gryzonie (myszy, szczury,nornice itd.) Insekty (prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły,mrówki, rozkruszki i wiele innych insektów) "HACCP", zwalczanie drobnoustrojów (bakterie, wirusy i grzyby) Jesteśmy firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku.Od przeszło 13 lat świadczymy usługi w zakresie dezynsekcji-deratyzacji-dezynfekcji. Ponad 13 Lat tradycji ZOBOWIĄZUJE. Z NAMI ZAWSZE PEWNIE!!!

www: http://www.dddkaja.pl/

:: P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP, | link nie działa/spam?

Deratyzacja - dezynsekcja Warszawa - InsektWarszawa.pl Deratyzacja - dezynsekcja Warszawa - InsektWarszawa.pl

Insekt do doświadczona firma, której obszarem działania jest profesjonalna i skuteczna deratyzacja oraz dezynsekcja. Swoją działalnością obejmujemy obszar miasta Warszawa oraz okolic. Deratyzację przeprowadzamy w dogodnym dla Państwa terminie przy użyciu bezpiecznych dla ludzi środków.INSEKT WARSZAWA to działająca od 1999 roku, doświadczona firma, która świadczy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji.

www: http://www.insektwarszawa.pl/

:: Deratyzacja - dezynsekcja Warszawa - InsektWarszawa.pl | link nie działa/spam?

Dezynsekcja w Bydgoszczy Dezynsekcja w Bydgoszczy

Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szero

www: http://www.dezynfekcja.info.pl/

:: Dezynsekcja w Bydgoszczy | link nie działa/spam?

Pest control, dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja - Śląsk Pest control, dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja - Śląsk

Profesjonalne zwalczanie i monitoring szkodników zgodnie z systemem HACCP. Pełen zakres DDD - dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja. Proponujemy profesjonalne usługi odkażania, odszczurzania, zwalczania owadów. Wiele lat doświadczeń, bogate por folio certyfikatów - Grutox Bielsko Biała.

www: http://www.grutox.pl/

:: Pest control, dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja - Śląsk | link nie działa/spam?


Katalog stron www
© 2007